26 تير 1398
1 2
  • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:22570

بازدید کل:48729594

بازدید ماهانه:734368

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

دوره جدید ارجاع نظارت در نیمه اول 1394

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می‌رساند سیستم ارجاع نظارت از امروز چهارشنبه 1394/1/26 با فراهم شدن ثبت آماده به کاری آغاز می‌گردد. لازم به ذکر است در دوره جدید، شیوه امتیازدهی همانند دوره قبل بوده و تنها برای پارامتر ضریب عملکرد تعدادی مصوبه و قوانین جدید در راستای کیفی نمودن امر نظارت و ارجاع مناسب کارها به صاحبان صلاحیت تصویب گردیده است. این پارامترها در قسمت ثبت آماده به کاری در صفحه قوانین مربوطه قابل مشاهده هستند. بدیهی است مطابق روال قبل، امتیاز و جزئیات آن از روز بعد از ثبت آماده به کاری قابل مشاهده خواهد بود. پس از ثبت آماده به کاری توسط  اعضا، پروژه‌های نظارت سال جاری از اوایل هفته آینده و با اطلاع رسانی از طریق پیامک جهت انتخاب ناظران بر روی سامانه قرار خواهد گرفت.

با توجه به این که فرم اخذ ضریب عدم اشتغال مربوط به همان سال بوده و فرم‌های سال قبل فاقد اعتبار می‌باشند، تکمیل این فرم با فرمت جدید (مخصوص سال 94) برای افرادی که شرایط اخذ آن را دارند الزامی است و ضریب مربوطه پس از تکمیل فرم و در صورت داشتن شرایط، حداکثر ظرف مدت یک هفته اعمال می‌گردد.

همچنین از این پس نظارت بر تمامی سوله‌های صنعتی و شهری نیز از طریق سیستم ارجاع انجام می‌گیرد.

به منظور یکپارچگی اطلاعات مرتبط با سیستم ارجاع نظارت و قوانین موجود، تمامی اطلاعات و اصلاحات مربوط به دوره های گذشته در یک متن واحد تنظیم شده و در فایل راهنما قرار گرفته است.

( به منظور تکمیل فرم تعهدنامه اخذ ضریب عدم اشتغال سال 94 پس از دانلود فرم زیر (یا مراجعه به زیراکس سازمان)نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام و پس از مهر و امضا نمودن فرم مذکور اصل نامه به همراه کارت عضویت خود را جهت تحویل و ثبت در دبیرخانه سازمان به همراه داشته باشید و به دبیرخانه سازمان مراجعه فرمایید.)

فرم تعهدنامه اخذضریب عدم اشتغال سال 1394

 

ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :