26 تير 1398
1 2
 • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

 • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

 • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

 • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

 • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
 • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
 • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:22997

بازدید کل:48730021

بازدید ماهانه:734795

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

شرایط و نرخ بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسان ناظر و محاسب

باسمه تعالي

 

همکار ارجمند

موضوع : درخصوص استعلام بیمه

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛

     احتراماً؛ همانگونه که استحضار دارید از تاریخ 93/8/10 لغایت 94/8/10 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان اقدام به خرید بیمه مسئولیت حرفه‏ ای مهندسین طراح و ناظر و محاسب نمود و پروژه‏ هایی که در محدوده این تاریخ در سیستم ظرفیت اشتغال سازمان ثبت گردیده مشمول این بیمه نامه می‏باشد که به صورت رایگان بوده و هیچ‏گونه هزینه‏ای برای اعضا محترم نداشت.

با عنایت به اینکه این بیمه نامه در تاریخ 94/8/10 به اتمام می‏رسد و با توجه به رویه جدید واریز وجوه حق نظارت به حساب‏های واسط اعضا این امکان برای سازمان وجود ندارد که به صورت رایگان و رأساً نسبت به صدور این بیمه نامه مجدداً اقدام نموده و هزینه بیمه‏ نامه را پرداخت نماید.

 ضروری است اعضا محترم نسبت به خرید بیمه نامه مسئولیت حرفه ای و قراردادن تعهدات خود درخصوص نظارت یا طراحی تحت پوشش این بیمه نامه شخصاً اقدام نمایند.

در این راستا و به منظور شفاف سازی تعهدات و نرخ بیمه ‏نامه مسئولیت حرفه‏ای سازمان اقدام به اخذ نرخ رسمی با توجه به تعهدات ( شروط بیمه نامه ) نموده که در نهایت شرکت سهامی بیمه البرز کمترین نرخ را در این خصوص به سازمان داده است.

توجه به نکات ذیل حائز اهمیت می‏باشد :

 1. حتماً در زمان خرید بیمه‏ نامه تطابق لازم فی مابین بیمه نامه صادره توسط بیمه ‏گر با فرمت ذیل که در آن، موضوع بیمه ‏نامه، محل مورد بیمه، شروط بیمه، حدود تعهدات جانی و مالی اشخاص ثالث، حدود تعهدات مالی، درصد مالیات بر ارزش افزوده ، فرانشیز مالی ، مدت بیمه نامه درج گردیده اقدام فرمایید و در صورت نقض هر یک از موارد در روز پنچشنبه هرهفته ساعت 8 - 10 با هماهنگی کارشناس بیمه واحد حقوقی موارد را  اخذ و تطبیق فرمایید.

جهت مشاهده (4 صفحه ) فرمت خام بیمه نامه مسئولیت حرفه‏ای مهندسان ناظر و محاسب به انضمام شرایط خصوصی و عمومی بیمه نامه اینجا کلیک فرمایید.

 1. نرخ اخذ شده از شرکت سهامی بیمه البرز بابت این بیمه نامه مبلغ 1.362.500 ریال می‏باشد.
 2. نرخ های اخذ شده از بیمه گران به شرح ذیل می باشد:

الف : شرکت سهامی بیمه البرز 1.362.500 ریال

ب: شرکت سهامی بیمه معلم  1.430.000 ریال

ج : شرکت سهامی بیمه سامان 2.079.175 ریال

د: شرکت سهامی بیمه ایران 3.100.000 ریال

ﻫ : شرکت سهامی بیمه نوین 3.450.000 ریال

 1. حتماً در بیمه نامه صادر شروط بیمه نامه ( شرایط خصوصی ) را کنترل فرمایید، به خصوص بحث پوشش 5 ساله بیمه نامه که منظور از آن، پوشش 5 ساله توسط بیمه‏ گر بوده و شامل کلیه کارهای است که مهندس طی دوره یک ساله بیمه‏نامه تعهد نظارت یا طراحی و محاسبه آن را انجام می‏دهد.

آدرس: اصفهان-بلوار ارتش-کوچه مهرعلیان-ساختمان پیمان-واحد 7 -شرکت خدمات بیمه ای آتیه نگر البرز

تلفن: 36201161 - 09131185599 - 09133014543      فاکس:36201010   

ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :